צור קשר
דף הבית >> טיפולים
טיפולים
טיפולים בהרדמה מלאה
ניתוחי שתלים ללא כאבים שתלים מונחי מששב נחשבים לפחות כואבים למתרפא דבר זה מתאפיין הודות לכמה גורמים מרכזים: התיכנון מראש בעזאת המחשב ושימוש בסד כירורגי מאפשר טיפול קצר יותר והמקצר את אי נוחות שבה המטופל צריך "לבלות" על כיסא ההשתלה מדויקת יותר המאפשרת פעולה מהירה יותר ומינמאליסטית לעיתם אף איו צורך להרים מתלה של חניכים המאפשר פחות חתכים מיותרים. השתלה מוצלחת ומדויקת מאפשרת מיקום השתל בצורה עדינה ומונע סיבוכים עתידיים העלולים לגרום כאבים ומורת רוח למטופל בעתיד.
 
All on 6
שיטה חדשנית זו מבוססת על מיקומם של שישה שתלים מוטים במיקום מחושב ומדוייק בהתאם למבנה האנטומי של הלסת.
 
All on 4
המושג All on 4 (אול און פור) הינו בא לתאר טיפול חדשני,הבא לתת מענה למטופלים חסרי שיניים
יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן