צור קשר
דף הבית >> מידע נוסף על שתלים >> שתלים בסיכון מופחת
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת

לתכנון שתל באמצעות טכנולוגיית חדישה זאת יש יתרונות רבים, הכוללים: 1. בדיקה יסודית – בדיקת איכות העצם של הלסת היא הצעד הראשון בתכנון השתל. רוחב העצם, גובה וצפיפות חייבים להימדד על מנת להבטיח כי העצם מתאימה לשימוש נכון כעיגון לשתל. 2. אסתטיקה – מיקומו של השיקום העתידי על השתל. . 3. פונקציה - מיקום של השתל הדנטלי תקבע כמה פונקציונלי חיוך החדש שלך. מטרת השתלים הינה לא רק אסטתית , השתלים צריך להיות ממוקמים בצורה שהחיוך החדש שלך הוא עמיד יכולים לפעול בדיוק כמו חיוך נורמלי. יאפשר לך פונקציה יעילה ותקינה של הסגר. 4. בטיחות - השימוש בהדמית תלת מימד מאפשרת להימנע מכניסת שתלים לסינוס חללים, עצבים, ומבנים חיוניים אחרים ,טכנולוגיה זאת מקטינה את הסיכוי של רוב הסיכונים וסיבוכים אלו שעלולים להתרחש.

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן