צור קשר
דף הבית >> ביטוח שיניים והנחות >> ביטוח שיניים
ביטוח שיניים
אנו מטפלים בכל מבוטחי חברות הביטוח: הראל, דקלה, איילון, הפניקס, מנורה,מגדל ,כלל ודיוייד שילדס.

כל מה שעליכם לעשות הוא להביא את כרטיס הביטוח שלכם ואנחנו  נבצע בשבילכם את כל הביוקרטיה הכרוכה מול הביטוח.
המרפאה הינה מרפאת הסדר של כל חברות הביטוח וחלקם כוללים:יישור שיניים, שתלים, משמרת שיקום ושיננית.
·הביטוח הבסיסי הוא "ביטוח משמר" . התוכנית מכסה את הצרכים הרפואיים השוטפים שמטרתם שמירה על בריאות הפה ומניעת החמרה והתדרדרות במצב השיניים, כגון:בדיקה, צילום נשך, צילום סטטוס, צילום פנורמי, נקוי אבן, סתימות, טיפולי שורש, עקירות, עקירות כירורגיות ,סתימות לבנות בשיניים קדמיות ואיטום חריצים לילדים. 
ביטוח משמר מורחב ,תוכנית זו כוללת את כל הטיפולים המכוסים במסגרת ביטוח שיניים המשמר ומכסה בנוסף להם, גם השתתפות בניתוחי חניכיים (פריודונטיה)
"ביטוח משקם", תוכנית זו מכסה בנוסף לטיפול משמר מורחב גם טיפולים משקמים (פרותטיים) הבאים בהמשך לטיפולים המשמרים בעקבותיהם נדרש שיקום השן כגון: התקנת מבנים ישירים ויצוקים, כתרי ויניר/חרסינה, תותבות חלקיות/שלמות להוצאה. בנוסף לכיסויים אלה ניתן לרכוש כיסוי ביטוחי בגין השתלות שיניים וטיפולים אורטודנטיים (יישור שיניים) לילדים. 
  *הכל בהתאם לתנאי הפוליסה ביטוח שיניים של המבוטח

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן