צור קשר
דף הבית >> שתלים ממוחשבים >> שתלים דנטליים מונחי מחשב
שתלים דנטליים מונחי מחשב

השתלות שיניים מתאפשרות כיום בשיטה הקונבציונאלית ובשיטה ממוחשבת, במסגרת השתלת שיניים בשיטה הקונבציונאלית יש צורך בהרמת מתלה (חיתוך החנייכים) כדי לאפשר לרופא ראיה טובה יותר של מבנים אנטומים כגון: עצבים וכלי דם ולאפשר לרופא למקם שתילם דנטליים במנח המדויק ביותר. שיטה זאת מסובכת יותר ומצריכה מיומנות גבוהה של הרופא המבצע השתלת שיניים, כמו כן לא נעזרים בהדמיה הבוחנת את השיקום העתידי על גבי השתלים הדנטליים.

כיום הודות לשתלים דנטליים מונחי מחשב ,ההשתלה נעשתה מדויקת יותר ומבוקרת יותר כמו כן ניתן להתחשב לפני תהליך ההשתלה בשיקום העתידי שיובצע על השתלים. כל זה נעשה הודות לטכנולוגיה מתקדמת המשתמשת בצילום תלת ממדי (C.T)  תוכנת מחשב הנעזרת בצילום ה- C.T של המתרפא ומאפשרת תכנון מיקום אופטימאלי של שתלים דנטליים ומבנים- הזווית שבה יונחו, קוטרם ואורכם של השתלים כדי למקם בצורה נכונה את השתלים מיוצר בסד כירורגי המותאם באופן אינבדואלי למתרפא. הסד הכירורגי מנחה את מיקום השתלים בצורה המדויקת ביותר בהתאם לגורמים חשובים כגון עובי העצם ואיכותה ולוקח בחשבון מבנים אנטומים כל אלו מאפשרים אחוזי הצלחה גבוהים יותר של השתלים הדנטליים ומצריכים פעולה כירורגית מינמאליסטית ביותר ואף לעיתים ללא חתכים מיותרים.

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן