צור קשר
דף הבית >> שתלים ממוחשבים >> A.B מדריך כירורגי
A.B מדריך כירורגי

שרות ייחודי ובלעדי, מוגן פטנט, המאפשר, בחבילה אחת ובלחיצת כפתור, לתכנן השתלה מדויקת מהמחשב במרפאה ולבצעה באמצעות סד כירורגי במחיר השתל בלבד!
כיצד זה עובד?

1.מרכז התכנון העולמי של איי בי דנטל, יושב כ"ענן" המסנכרן בו-זמנית, בין מכון ה CT, המחשב של הרופא ומרכז התכנון של ABGUIDEDSERVICE. הרופא מקבל בזמן אמת למחשבו את צילום ה CT שמתבצע עם ה - CTGuide, המיוצר במרכז ABGUIDEDSERVICE. הצילום משמש פלטפורמה לתכנון ההשתלה . לחיצה על העכבר מעבירה את הזמנת הרופא למרכז התכנון. ABGUIDEDSERVICE מאפשר התייעצויות עם קולגות להשגת התוצאה הרצויה עד אישור תוכנית הטיפול. לאחר שיאשר את תכנית הטיפול, יקבל הרופא חבילה שלמה הכוללת: סד כירורגי, כלים מתאימים להשתלה וכן את שתלי אייבי דנטל המתאימים.
יתרונות השירות:

יתרונות השירות:

· דיוק מרבי בביצוע השתלה.

· תכנון ההשתלה מתבצע בהתאם לתכנון השיקום.

· פשטות .

· אפשרות לביצוע השתלה ללא הרמת מתלה (Flapless).

· מקצר את זמן הטיפול.

· חיסכון משמעותי בכסף.

· ביצוע מקרים מורכבים תוך צמצום סיכונים.

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן