צור קשר
דף הבית >> שתלים ממוחשבים >> סד כירורגי SIMIPLANT
סד כירורגי SIMIPLANT

בעולם המודרני של היום מצופה כי השתלות שיניים יעברו בצורה הבטוחה והמדוייקת ביותר. תוכנת SIMPLANT והמדריך הכירורגי מספקים את הביטחון הנדרש ומאפשרים לרופא להעתיק במדויק את התכנון הממוחשב לפה ולבצע את התוכנית הלכה למעשה. יתרונות התכנון הממוחשב התלת מימדי והיכולת להעתיקו לפה באופן מדויק רבים. התכנון התלת ממדי הממוחשב הוא כלי הרותם את הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשותנו כיום לעזרתו של רופא השיניים. מעבר לכך שהתכנון הממחושב מעלה בדרגה את יכולתו של הרופא, לתכנן ולבצע עבודה מדויקת שתוצאותיה הסופיות חזויות במידה רבה מראש, הוא גם כלי המאפשר לרופא לתת מענה למצבים מורכבים תוך הפחתת סיכון. במקרים מסוימים, מאפשרת השיטה השתלות ללא צורך בפרוצדורה מקדימה של עיבוי העצם, או במקרים אחרים, הקטנת הצורך בכירורגיה נרחבת והטראומה שבאה בעקבותיה.
על מנת שכל מטופל יוכל להנות מהשתלת שיניים מתקדמת, חברת HApro מציעה מגוון רחב של מדריכים כירורגים שמתאימים לכל מקרה :
מדריך "בטוח" (SAFE SYSTEM)
במרבית המקרים הבחירה העדיפה היא במדריך הכירורגי ה"בטוח" (SAFE). המדריך ה"בטוח" מדריך את המקדחים ומאפשר להחדיר שתלים דרכו ובנוסף נותן בקרת עומק מלאה. ניתן להשתמש במדריך ה"בטוח" עם מגוון ערכות (לניתוחים מונחי מחשב) של חברות שתלים שונות. כיום בארץ תוכלו להנות מערכת ה- Navigator של חברת השתלים Biomet 3i ומהערכה של חברת זימר. המדריך ה"בטוח" נחשב הפתרון הטוב ביותר במקרים בהם נדרשת רמת דיוק גבוהה , כדוגמא מקרים עם חשיבות אסתטית גבוהה או במקרים עם הגבלות אנטומיות קשות. בעזרת המדריך ה"בטוח", המושגים " שיניים ביום אחד " ו- " חיוך מיידי " הם לא בגדר הבטחה בלבד אלא הם בהישג יד ! ע"י שימוש במדריך ה"בטוח" ובמודל מדויק של פה המטופל, טכנאי השיניים יוכל להכין שיקום זמני מיידי טרם הניתוח וכך יוכל המטופל לצאת מהניתוח עם שיניים חדשות ותפקוד מלא.
מדריך אוניברסלי (UNIVERSAL)
במידה וחברת השתלים שבה משתמש הרופא אינה מציעה ערכה "בטוחה" (Safe system) לניתוח מונחה מחשב, הרופא יוכל להנות מהמדריך האונברסלי של SIMPLANT . המדריך האונברסלי מאפשר שימוש בכל מערכות השתלים בעזרת ערכה אונברסלית המכילה 18 מקדחים מיוחדים עם סטופרים מובנים. 
ערכת המפתחות האוניברסלית של SIMPLANT מאפשרת לבצע את פרוטוקול הקידוח הרגיל באמצעות מפתחות למקדחים שמתאמים את המקדחים המקוריים למדריך האונברסלי לאורך כל שלבי הקידוח.
מדריך לקידוח ראשוני (PILOT )
המדריך הכירורגי לקידוח ראשוני (Pilot guide) עוצב על מנת להציע קידוח ראשוני זריז ומדויק למקרים קטנים ופשוטים, שאין צורך בהנחייה מלאה. המדריך לקידוח ראשוני מציע לרופאים הדרכה אופטימלית במהלך השלבים המאתגרים של הקידוח הראשוני. המדריך מכיל צינוריות המתאימות לשלב הקידוח הראשוני בלבד.
ניתן לייצר את מגוון המדריכים הכירורגים של SIMPLANT ("בטוח","אונברסלי" ו"קידוח ראשוני") בתמיכת עצם ,ריקמה או שיניים :
מדריך נתמך עצם (BONE SUPPORTED)
מדריך כירורגי נתמך עצם יושב על עצם הלסת –מתאים למקרים של חוסר שיניים מוחלט או חוסר שיניים חלקי. מדריך זה נועד למקרים בהם יש צורך בגישה מלאה לעצם.על מנת שלמדריך הכירורגי תהיה תמיכה טובה עליו לשבת על כמות עצם מספקת וזאת ניתן לאבחן בקלות תכנה.
מדריך נתמך ריקמה (MUCOSA SUPPORTED)
מדריך כירורגי נתמך ריקמה רכה- יושב על הריקמה הרכה. אופציה זו עדיפה במקרים של חוסר שיניים מוחלט וכאשר רוצים למקם שתלים ללא הרמת מטלית ("FLAPLESS"). על מנת להפיק מדריך כירורגי זה יש לבצע צילום CT של המטופל עם סד רדיופאקי/ רדיולוצנטי בפה. הסד הרדיופאקי מציג את מיקום השיניים הרצוי בצילום ה- CT וכך ניתן לתכנן את השתלים בצורה אידיאלית בתוכנה.
מדריך נתמך שיניים (TEETH SUPPORTED)
מדריך כירורגי זה נתמך ישירות על השיניים. מדריך זה מומלץ למקרים של חוסר בשן בודדת או בחוסר שיניים חלקי ומאפשר "Minimal Invasive Surgery"
במקרים מסוג זה ניתן לוותר על סד רדיופאקי בצילום הCT , ולתכנן שיניים וירטואליות באמצעות התוכנה.
מדריך נתמך שיניים וריקמה רכה (TEETH+MUCOSA SUPPORTED)
מדריך כירורגי נתמך שיניים וריקמה רכה. מדריך מיוחד זה משלב תמיכה בשיניים ובריקמה רכה.

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן