צור קשר
דף הבית >> טיפולים >> All on 6
All on 6
שיטה חדשנית זו מבוססת על מיקומם של שישה שתלים מוטים במיקום מחושב ומדוייק בהתאם למבנה האנטומי של הלסת.

שתלים  מוטים אלו יוצרים מבנה של כוחות תלת מימדים המאפשר שיקום עתידי של 12 שיניים.ההבדל בין שיטת ALL ON 6 ל ALL ON 4 הוא מיקומם של שני שתלים נוספים .הדבר מתאפשר  כאשר ישנה כמות עצם מספקת, במידה והעצם הלסתית היינה פחות איכותית, ניתן לבצע שיקום על גבי 6 שתלים ,שישה שתלים מאפשרים חלוקת עומס בצורה טובה יותר לעומת ארבעה שתלים בלבד. שיטה זאת מיועדת לאנשים בעלי לסתות מחוסרות שיניים הלא מעונינים להרכיב תותבת נשלפת ,  לבעלי תותבות שלמות   ומטופלים אשר רוב שיניהם מיועדות לעקירה. במידה וקיים חוסר שיניים רק בצד אחד של הלסת, נשתמש בשיטה רק בצד הנדרש. כמות השתלים הנדרשת נקבעת על פי גודל הלסת, כוחות הלעיסה ואיכות וכמות העצם, כך שיהיה ניתן לחלק את העומס.עקב  מורכבות השיטה יש צורך להשתמש בשתלים מונחי מחשב.  השיטה הממוחשבת מאפשרת תכנון מדויק ומיקום מדויק של השתלים ושל השיקום שיוברג עליו,.שיטת All on 6 מתבצעים עם חתכים מינימאליים , עובדה זו מקצרת בהרבה את תהליך ההחלמה כמו כן בשיטה זאת ניתן להימנע מניתוחים כהשתלת עצם, או הרמת סינוס. השיניים מוברגות באופן מיידי והמטופל אשר נכנס לקליניקה בלי שיניים יוצא ממנה עם שיניים.

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן