צור קשר
דף הבית >> טיפולים >> All on 4
All on 4
המושג All on 4 (אול און פור) הינו בא לתאר טיפול חדשני,הבא לתת מענה למטופלים חסרי שיניים

המושג All on 4 (אול און פור) הינו בא לתאר טיפול חדשני,הבא לתת מענה למטופלים חסרי שיניים . edentulous) ) השיטה מהווה אלטרנטיבה לשיקום הפה עם תותבות נשלפות או במצב שיש קושי לבצע שתלים רגילים ללא בניית עצם.הטיפול בשיטה נחשב יעיל ואפקטיבי ונותן פתרון תוך שימוש בארבעה שתלים בלבד.
All on 4 מציעה למטופלים יתרונות ברורים :
אפשרות לשימוש בשתלים גם במקרים שיש חוסר בעצם ליסתית או שקיימת עצם יחסית דקה.
בעזרת הטיית שני השתלים האחוריים, ניתן להשתמש בנפח העצם המינמאלית, שימוש בשתלים אחורים מוטים מאפשר עיגון באיכות טובה יותר מאשר שתלים במנח הקדמי, הדבר תורם להפחתת הניידות ובכך לשפר את התמיכה של השיקום העתידי.
השיטה מראה תוצאות קליניות טובות כבר מעל עשור
הנסיון הוכיח לשתלים מוטים, אין השפעה שלילית על חלוקת העומס. הטיית השתלים 

All on 4 (אול און פור) מתוכנן ומתבצע באמצעות תוכנה ממוחשבת הדבר מאפשר קבלת אבחון מדויק, של מיקום השתל העתידי ,תוך כדי התחשבות במצב האנטומי ואת תכנון השיקום על גבי אותם שתלים, בטיפול ההשתלה נעשית בעזרת תבנית כירורגית אישית. 

עם All on 4, המטופלים נהנים משיקום הנתמך בהעמסה מיידת, ויוצאים מהטיפול באותו יום עם חיוך חדש.

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן