צור קשר
דף הבית >> צוות הרופאים המוביל >> ד``ר צבי לסטר מומחה כירורגיה פה ולסת
ד``ר צבי לסטר מומחה כירורגיה פה ולסת
ד"ר צביקה לסטר, מומחה בכירורגית פה ולסתות, מנהל מחלקת פה ולסת בבי"ח פוריה והמנהל הרפואי של המרכז הרפואי טבריה

ד"ר לסטר, סיים את לימודי רפואת השיניים בהדסה ירושלים ואת ההתמחות ביצע באנגליה ובבי"ח פוריה. ד"ר לסטר פרסם בשנים האחרונות מאמרים בכתבי עת מהמקצועיים בעולם והמציא מכשירי כירורגיה לניתוחי פה ולסת הקרויים על שמו. 
בפרויקט "הכי טובים בבריאות 2008" של עיתון מעריב, הוכתר ד"ר צביקה לסטר, לאחד מ-7 רופאי השיניים הטובים ביותר בישראל בתחומו.
חדשנות ויזמות במחקר ופיתוח רפואי.
ד"ר צביקה לסטר, בין רופאי השיניים המובילים בתחומו בעולם, מנהל מחלקת פה ולסת בבית החולים פוריה ומי שעומד מאחורי עשרות פטנטים בתחום רפואת השיניים

יצירת קשר
שם מלא
נייד
דואל     
שתלים ושיקום הפה
עוברים השתלת שיניים - כל המידע למעקב אחרי השתלים
ניתוחי השתלת שיניים מבוצעים לאחר חשיפת האיזור, יצירת מתלה או חירור החניכיים בגודל השתל המוחדר. אחוזי ההצלחה גבוהים ביחס לטיפולי שיניים אחרים אך חשוב לעקוב אחר השתלים על מנת לוודא את קליטתם בחניכיים
קרא עוד
____________________
איך מתבצע טיפול עקירה כירורגית?
צמד המילים "עקירה" ו"כירורגית" עלול לגרום ללא מעט אנשים לצמרמורת קלה, או קשה, תלוי עד כמה הם מפחדים מביקור אצל רופא השיניים. רובנו נתקלנו פעם או יותר בחיים בעקירה רגילה, אז רופא השיניים מרדים את חלל הפה ועוקר את השן הסוררת באמצעות צבת מיוחדת, מטפל בשורשי השן ובחניכיים החשופות ומכין את המקום להשתלה של שן חדשה בהמשך הטיפול.
קרא עוד
____________________
שתלים ושיקום הפה
שתלים אינם תחליף לשיניים בלתי מטופלות. שן מטופלת עדיפה במקרים רבים על שתל ועליו כתר. במקרים של חוסר שן או שיניים שתל הוא פתרון אידאלי, שתל דנטלי הינו תחליף מלאכותי לשורש השן עליו מורכב כתר, שתלים יכולים להחליף שן בודדת, מספר שיניים או להוות תמיכה לתותבת נשלפת.
קרא עוד
____________________
שתלים בסיכון מופחת
תכנון השתל בטכנולוגית תלת מימד היינה חיונית כדי להבטיח השתלת שיניים בטוחה ומוצלחת
קרא עוד
____________________
השתלת עצם והרמת סינוס
הרמת סינוס היא פרוצדורה כירורגית, השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים. ההצלחה הגבוהה של ניתוחי השתלת שיניים איננה עוד מוטלת בספק, זאת כמובן כאשר הטיפול מבוצע ע"י רופאים בעלי ניסיון רב בתחום. שתלים עושים פעם בחיים לכן ישנה חשיבות גדולה לחוות דעת מקצועית.
קרא עוד
כל הזכויות שמורות לדר' אקרמן